هدف حسابداری ارائه اطلاعات مالی دقیق و قابل اعتماد به ذینفعان سازمان است. این ذینفعان می‌توانند شامل مدیران، سرمایه‌گذاران، اعتباردهندگان، تأمین‌کنندگان، مشتریان و سایر افراد و سازمان‌هایی باشند که به اطلاعات مالی سازمان علاقه‌مند هستند. لیدینگ عمان با ارائه خدمات حسابداری و همچنین استخدام حسابدار برای سازمانتان کار را برای شما بسیار راحت و آسوده می‌کند.

خدمات مالی و حسابداری در عمان

هر کسب و کاری، امور مالی و حسابداری خاص خود را دارد. همواره صاحبان مشاغل و کسب و کار از حسابداری برای سازمان­دهی امور مالی، مدیریت سرمایه و تحلیل پیشرفت مجموعه خود استفاده می­‌کنند. با رونق گرفتن یک کار و افزایش معاملات در یک تجارت، حسابداری آن به امری پیجیده بدل می‌شود و انجام  امور حسابداری به روش‌های سنتی دیگر پاسخگوی کسب و کارها نمی‌باشد مخصوصا اگر در یک کشور دیگر فعالیت می‌کنید. در چنین شرایطی برای امور مالی نیاز به یک حسابدار متخصص و متعهد در این حوزه خواهید شد. شما می‌­توانید حسابداری امور مالی شرکت خود در عمان را، به حسابداران متخصص عمانی، شرکت‌های حسابداری و یا حسابداران مجرب ایرانی بسپارید. خوشبختانه هلدینگ الابرز للخدمات العامه در عمان تحت عنوان لیدینگ عمان با سال‌ها سابقه خدمات مربوط به امور مالی و حسابداری را در کشور عمان ارائه می‌دهد.

خدمات حسابداری در عمان

> فروش نرم افزار حسابداری در عمان (عربی، انگلیسی و فارسی)

> دفتر نویسی و پرونده سازی مالی در عمان

> کشف تخلفات مالی 

> تهیه چارت سازمانی و نظارت بر عملکرد مالی – اداری 

> بررسی و نیازسنجی امور مالی

> آموزش پرسنل حسابداری در محل شما

> آنالیز کسب و کار

> ارائه سیستم حضور و غیاب

> مشاوره در امور مالی و اداری

> بازاریابی کارشناس حسابداری

ما در لیدینگ عمان متخصصانی داریم که کسب و کار شما را آنالیز می‌کند، هرگونه خطا و تخلف را شناسایی می‌کند و باعث افزایش سود برای سازمان یا شرکت شما در سریعترین زمان ممکن می‌شود. ما سیستم حسابداری را برایتان راه اندازی می‌کنیم و تمام آموزش‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

خدمات حسابداری و مالی

ارائه خدمات حسابداری برای بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های مختلف

آیین نامه‌های اداری

تنظیم آیین نامه‌های استخدام، انگیزشی، وام و…

خدمات اداری و پرسنلی

انجام امور کارگزینی، حضور و غیاب کارمندان، تهیه، ثبت و تنظیم کارکرد پرسنل

خدمات مشاوره حسابرسی

مشاوره‌های حسابرسی تا مشاره امور مالیاتی و مالی

آیین نامه‌ی اداری

آیین نامه‌های مالی و اداری حسابداری

آیین نامه‌های اداری و مالی از جمله اسناد قانونی هستند که شیوه انجام امور مالی و اداری یک مجموعه را مشخص می‌کنند. آیین نامه‌ها در واقع نقش مهمی را در نظم امور اداری و مالی و همچنین شفافیت یک سازمان و نهاد ایفا می‌کنند. از جمله مزایا داشتن آیین نامه‌های مالی و اداری می‌توان به تضمین جلوگیری از سوء استفاده، کاهش هزینه‌ها، ایجاد چهارچوب برای انجام امور اداری و همچنین افزایش بهره‌وری اشاره کرد. آیین نامه‌ها می‌توانند در زمینه‌های استخدامی، معاملات دولتی و شرکتی تنظیم شوند؛ که در آیین نامه‌های استخدامی مواردی همچون شرایط عمومی استخدام، حقوق و مزایا، گزینش و مسئولیت و شرح وظایف کارکنان قید می‌شود. ما در لیدینگ عمان با تنظیم آیین نامه‌های اداری و مالی ارائه خدمات عالی برای کسب و کار شما را تضمین می‌کنیم. از جمله اهداف آیین نامه‌های استخدامی حسابدران لیدینگ عمان می‌توان به استخدام فرد مناسب کسب و کار شما، با بهترین هزینه و بیشترین کیفیت اشاره کرد. متخصصان لیدینگ عمان تلاش می‌کنند به بهترین شکل کسب و کار شما را بررسی کرده و بهترین و متناسب‌ترین خدمات را به شما ارائه دهند.

هر آنچه برای امور مالی و حسابداری کسب و کارتان در عمان نیاز دارید ما در اختیارتان می‌گذاریم. با ما بیشتر روی کارتان تمرکز کنید و درآمد خود را چند برابر کنید.

جهت دریافت مشاوره با تیم تخصصی لیدینگ عمان با این شماره 09192575549 تماس حاصل فرمایید.

خدمات پرسنلی و اداری در عمان

هر کسب و کاری بدون توجه به بزرگ یا کوچک بودن و یا محل قرار گیری آن نیاز به انجام مجموعه‌ایی از خدمات اداری و پرسنلی دارد. از آن رو که این خدمات نقش به‌ سزایی در ایجاد نظم و انظباط در کسب و کارها داشته از اهمیت ویژه‌ایی برای صاحبان مشاغل برخوردار است. ناگفته نماند که انجام این امور باید توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شده تا نتیجه‌ی آن به خوبی دیده شود. موسسه مهاجرتی لیدینگ عمان از جمله موسساتی است که شما را در کشور عمان برای انجام امور اداری و پرسنلی شرکتتان یاری خواهد داد. در ادامه به برخی از اعمالی که توسط یک پرسنل حرفه‌ایی در انجام امور اداری، پرسنلی و یا کار گزینی انجام می‌شود اشاره خواهیم کرد.

 

خدمات شامل:
1.تنظیم و ثبت قرار دادهای پرسنلی
2.محاسبه ساعات کاری پرسنل شرکت
3.تسویه حساب و محاسبه عیدی و سنوات پرسنل
4.پیگیری بیمه نیروها
5.تهیه فیش حقوقی و پیگیری نامه‌های اداری
6.تهیه‌ی اگهی‌های استخدام و ارتباط با شرکت‌های کاریابی
7.تنظیم وقت‌های مصاحبه
8.تهیه‌ی پرونده‌های پرسنلی و نگهداری آن‌ها
9.محاسبه‌حقوق پرسنل شرکت

مشاوره حسابرسی

با مشاوره حسابرسی، حساب‌های مالی و سندهای مربوط به کسب و کار خود را بررسی و نسبت به آن‌ها برنامه‌ریزی و عملکرد بهتری را برای کسب و کارتان ایجاد کنید. در بیان دیگر حسابرسی تلاش می‌کند با تحلیل مدارک مالی روند پیشرفت و پسرفت یک کسب و کار را بررسی کرده و برنامه‌ای مطابق با آن بچیند. در هر مجموعه؛ حسابرسی در بازه‌های زمانی تقریبا سه ماهه انجام می‌شود و طی آن گزارشات مالی مجموعه به مدیر مجموعه تحویل داده می‌شود. در کسب و کارهای بزرگ به قدری گزارشات مالی پیچیده می‌شود که کمک گرفتن از یک مشاور حسابرسی الزامی می‌شود.

با برقراری ارتباط با مشاوران حسابرسی لیدینگ عمان مشاوره حسابرسی کسب و کار خود را به ما بسپارید.