هدف حسابداری ارائه اطلاعات مالی دقیق و قابل اعتماد به ذینفعان سازمان است. این ذینفعان می‌توانند شامل مدیران، سرمایه‌گذاران، اعتباردهندگان، تأمین‌کنندگان، مشتریان و سایر افراد و سازمان‌هایی باشند که به اطلاعات مالی سازمان علاقه‌مند هستند. لیدینگ عمان با ارائه خدمات حسابداری و همچنین استخدام حسابدار برای سازمانتان کار را برای شما بسیار راحت و آسوده می‌کند.

خدمات مالی و حسابداری در عمان

هر کسب و کاری، امور مالی و حسابداری خاص خود را دارد. همواره صاحبان مشاغل و کسب و کار از حسابداری برای سازمان­دهی امور مالی، مدیریت سرمایه و تحلیل پیشرفت مجموعه خود استفاده می­‌کنند. با رونق گرفتن یک کار و افزایش معاملات در یک تجارت، حسابداری آن به امری پیجیده بدل می‌شود و انجام  امور حسابداری به روش‌های سنتی دیگر پاسخگوی کسب و کارها نمی‌باشد مخصوصا اگر در یک کشور دیگر فعالیت می‌کنید. در چنین شرایطی برای امور مالی نیاز به یک حسابدار متخصص و متعهد در این حوزه خواهید شد. شما می‌­توانید حسابداری امور مالی شرکت خود در عمان را، به حسابداران متخصص عمانی، شرکت‌های حسابداری و یا حسابداران مجرب ایرانی بسپارید. خوشبختانه هلدینگ الابرز للخدمات العامه در عمان تحت عنوان لیدینگ عمان با سال‌ها سابقه خدمات مربوط به امور مالی و حسابداری را در کشور عمان ارائه می‌دهد.

خدمات حسابداری در عمان

> فروش نرم افزار حسابداری در عمان (عربی، انگلیسی و فارسی)

> دفتر نویسی و پرونده سازی مالی در عمان

> کشف تخلفات مالی 

> تهیه چارت سازمانی و نظارت بر عملکرد مالی – اداری 

> بررسی و نیازسنجی امور مالی

> آموزش پرسنل حسابداری در محل شما

> آنالیز کسب و کار

> ارائه سیستم حضور و غیاب

> مشاوره در امور مالی و اداری

> بازاریابی کارشناس حسابداری

ما در لیدینگ عمان متخصصانی داریم که کسب و کار شما را آنالیز می‌کند، هرگونه خطا و تخلف را شناسایی می‌کند و باعث افزایش سود برای سازمان یا شرکت شما در سریعترین زمان ممکن می‌شود. ما سیستم حسابداری را برایتان راه اندازی می‌کنیم و تمام آموزش‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

خدمات حسابداری و مالی

ارائه خدمات حسابداری برای بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های مختلف

آیین نامه‌های اداری

تنظیم آیین نامه‌های استخدام، انگیزشی، وام و…

خدمات اداری و پرسنلی

انجام امور کارگزینی، حضور و غیاب کارمندان، تهیه، ثبت و تنظیم کارکرد پرسنل

خدمات مشاوره حسابرسی

مشاوره‌های حسابرسی تا مشاره امور مالیاتی و مالی

آیین نامه‌ی اداری

آیین نامه‌های مالی و اداری حسابداری

آیین نامه‌های اداری و مالی از جمله اسناد قانونی هستند که شیوه انجام امور مالی و اداری یک مجموعه را مشخص می‌کنند. آیین نامه‌ها در واقع نقش مهمی را در نظم امور اداری و مالی و همچنین شفافیت یک سازمان و نهاد ایفا می‌کنند. از جمله مزایا داشتن آیین نامه‌های مالی و اداری می‌توان به تضمین جلوگیری از سوء استفاده، کاهش هزینه‌ها، ایجاد چهارچوب برای انجام امور اداری و همچنین افزایش بهره‌وری اشاره کرد. آیین نامه‌ها می‌توانند در زمینه‌های استخدامی، معاملات دولتی و شرکتی تنظیم شوند؛ که در آیین نامه‌های استخدامی مواردی همچون شرایط عمومی استخدام، حقوق و مزایا، گزینش و مسئولیت و شرح وظایف کارکنان قید می‌شود. ما در لیدینگ عمان با تنظیم آیین نامه‌های اداری و مالی ارائه خدمات عالی برای کسب و کار شما را تضمین می‌کنیم. از جمله اهداف آیین نامه‌های استخدامی حسابدران لیدینگ عمان می‌توان به استخدام فرد مناسب کسب و کار شما، با بهترین هزینه و بیشترین کیفیت اشاره کرد. متخصصان لیدینگ عمان تلاش می‌کنند به بهترین شکل کسب و کار شما را بررسی کرده و بهترین و متناسب‌ترین خدمات را به شما ارائه دهند.

هر آنچه برای امور مالی و حسابداری کسب و کارتان در عمان نیاز دارید ما در اختیارتان می‌گذاریم. با ما بیشتر روی کارتان تمرکز کنید و درآمد خود را چند برابر کنید.

جهت دریافت مشاوره با تیم تخصصی لیدینگ عمان با این شماره 09192575549 تماس حاصل فرمایید.

خدمات پرسنلی و اداری در عمان

هر کسب و کاری بدون توجه به بزرگ یا کوچک بودن و یا محل قرار گیری آن نیاز به انجام مجموعه‌ایی از خدمات اداری و پرسنلی دارد. از آن رو که این خدمات نقش به‌ سزایی در ایجاد نظم و انظباط در کسب و کارها داشته از اهمیت ویژه‌ایی برای صاحبان مشاغل برخوردار است. ناگفته نماند که انجام این امور باید توسط افراد متخصص انجام شده تا نتیجه‌ی آن به خوبی دیده شود. موسسه مهاجرتی لیدینگ عمان از جمله موسساتی است که شما را در کشور عمان برای انجام امور اداری و پرسنلی شرکتتان یاری خواهد داد. در ادامه به برخی از اعمالی که توسط یک پرسنل حرفه‌ایی در انجام امور اداری، پرسنلی و یا کار گزینی انجام می‌شود اشاره خواهیم کرد.

خدمات شامل:
1.تنظیم و ثبت قرار دادهای پرسنلی
2.محاسبه ساعات کاری پرسنل شرکت
3.تسویه حساب و محاسبه عیدی و سنوات پرسنل
4.پیگیری بیمه نیروها
5.تهیه فیش حقوقی و پیگیری نامه‌های اداری
6.تهیه‌ی اگهی‌های استخدام و ارتباط با شرکت‌های کاریابی
7.تنظیم وقت‌های مصاحبه
8.تهیه‌ی پرونده‌های پرسنلی و نگهداری آن‌ها
9.محاسبه‌حقوق پرسنل شرکت

مشاوره حسابرسی

با مشاوره حسابرسی، حساب‌های مالی و سندهای مربوط به کسب و کار خود را بررسی و نسبت به آن‌ها برنامه‌ریزی و عملکرد بهتری را برای کسب و کارتان ایجاد کنید. در بیان دیگر حسابرسی تلاش می‌کند با تحلیل مدارک مالی روند پیشرفت و پسرفت یک کسب و کار را بررسی کرده و برنامه‌ای مطابق با آن بچیند. در هر مجموعه؛ حسابرسی در بازه‌های زمانی تقریبا سه ماهه انجام می‌شود و طی آن گزارشات مالی مجموعه به مدیر مجموعه تحویل داده می‌شود. در کسب و کارهای بزرگ به قدری گزارشات مالی پیچیده می‌شود که کمک گرفتن از یک مشاور حسابرسی الزامی می‌شود.

با برقراری ارتباط با مشاوران حسابرسی لیدینگ عمان مشاوره حسابرسی کسب و کار خود را به ما بسپارید.

آنالیز کسب‌وکار

رشد کسب‌وکار در هر کشور روش‌ها و نیازهای خاص خود را دارد که ما در گروه لیدینگ عمان با سال‌ها تجربه در خصوص راه‌اندازی  و مشاوره و آشنایی با قوانین مالی و اداری کشور عمان می‌توانیم مسیر را برای شما هموار کنیم. امروزه تحلیل داده‌های حسابداری یا داده‌های دیجیتال نظیر سایت و ایمیل شما از اهمیت بالایی برخوردار است. ضرورت یادگیری اصول حسابداری برای همه صاحبان کسب‌وکار بیش‌تر از قبل برای همه آشکار شده است. ما در تیم لیدینگ عمان به‌صورت تخصصی به بررسی و مشاوره داده‌های مالی کسب‌وکار شما می‌پردازیم تا علاوه بر درک جریان مالی سازمان خود، توانایی تصمیم‌گیری بهتری در زمینه سرمایه‌گذاری بر دیگر فعالیت‌ها داشته باشید.

keyboard_arrow_up