بهترین هاستل‌ های عمان

بهترین هاستل‌ های عمان

 

ایرانیان بسیاری به دنبال تجربه سفر به کشور عمان هستند: که در میان این افراد، بسیاری به‌واسطه اقامت طولانی‌مدت در عمان خواهان اقامت در اقامتگاه‌های ارزان‌قیمت نظیر پانسیون و هاستل‌ها هستند. برای ما ایرانیان شاید تجربه زندگی در هاستل اندکی غریب باشد چرا که ما همواره به‌دنبال‌داشتن اتاق جداگانه در اقامتگاه خود بوده‌ایم و حتی بسیاری از ما ایرانیان ماندن در مسافرخانه و خوابگاه را غریب می‌دانیم؛ اما مفهوم هاستل در گردشگری دنیا بسیار پذیرفته شده است و جهانگردان بسیاری برای کاهش هزینه خود دنبال اقامت در هاستل و یا پانسیون‌ها هستند. ما در مقاله‌ای به طور کامل به بررسی تفاوت هتل، هاستل و پانسیون در عمان پرداخته‌ایم. در این مقاله ما به طور مشخص به دنبال بررسی هاستل در عمان و معرفی بهترین هاستل‌ های عمان هستیم.

معرفی ۱۰ تا از بهترین‌ هاستل‌ های عمان

صنعت گردشگری عمان هرروزه با تغییرات روبه‌رشدی مواجه است و امکانات رفاهی و گردشگری بیشتری برای گردشگران دنیا فراهم می‌شود. امکانات هاستل‌ های عمان در مقایسه با امکانات هاستل در دیگر نقاط دنیا بسیار بیشتر بوده از همین رو استقبال گسترده‌ای از این نوع اقامت در میان مسافرین عمان صورت پذیرفته است.  هزینه اجاره هاستل در عمان به طور متوسط حدود ۱۵ دلار است و کمترین هزینه در شهر مسقط از ۱۳ دلار برای هر شب شروع می‌شود. در این میان هاستل‌هایی نظیر باسیل نیز در دسترس هستند که با امکانات گسترده تا شبی ۲۷ دلار نیز به ارائه سرویس می‌پردازند. در زیر ما به بررسی ده هاستل برتر در کشور عمان به انتخاب مسافران و گردشگران این کشور پرداخته‌ایم. لازم به ذکر است که درصورتی‌که برای اقامت در عمان و یا رزرو هاستل در عمان مشکل دارید می‌توانید از صفحه دیگر ما با موضوع گردشگری، رزرو بلیط و پانسیون در عمان استفاده کنید.

کاروان‌سرای عتیق

یکی از بهترین اقامتگاه‌های شهر نیزوا در عمان کاروان‌سرای عتیق است. علت نام‌گذاری این اقامتگاه به کاروان‌سرا نحوه معماری و چیدمان سنتی این اقامتگاه هست که به شما حس بازگشت به صدها سال پیش را می‌دهد. اینترنت وای‌فای پرسرعت، استخر، بوفه صبحانه و صبحانه رایگان، تراس پشت‌بام و فضای نورگیری خورشیدی از مهم‌ترین امکانات این اقامتگاه بی‌نظیر شهر نیزوا است. اتاق‌ها دارای سیستم خنک‌کننده بوده و از مسافرین گذشته خود نمره ۴ را دریافت کرده است. هزینه اقامت در این هاستل برای دو نفر در اتاق دوتخته از شبی ۵۲ دلار آغاز می‌شود.

کاروان‌سرای عمانی نیزوا

یکی دیگر از بهترین‌های هاستل در عمان کاروان‌سرای عمانی نیزوا است که با میانگین نمره ۴.۵ از کاربران جز بهترین‌های عمان است. این اقامتگاه باتوجه‌به شیوه معماری و طراحی داخلی بهترین گزینه برای زوج‌های جوان بوده و دسترسی بسیار مناسبی به فضاهای شهر نیزوا دارد. در فاصله ۵۰۰ متری این اقامتگاه بیش از ۱۱ رستوران در دسترس بوده و ۴ جاذبه گردشگری این شهر در این منطقه قرار دارد. هزینه اقامت در این مکان برای دو نفر در اتاق دوتخته از ۴۷ دلار آغاز می‌شود.

هاستل وادی العربیین

یک هاستل کوهستانی با امکانات سه ستاره که البته از نظر کاربران امتیاز ۴.۵ را دارد بهترین گزینه برای یک سفر خانوادگی به‌قصد استراحت است. واقع‌شدن در لوکیشن کوهستانی برای بسیاری از مسافران تجربه جدید است، هرچند از امکانات شهری دور بوده و تا فرودگاه بیش از ۶۰ کیلومتر فاصله دارد؛ اما انتخاب بسیاری از طبیعت‌گردان برای رصد طبیعت بی‌نظیر عمان بوده است.

حصن المسفاة

نقطه قوت هاستل حصن المسفاة  از نظر تمامی مسافران لوکیشن آن و مقرون‌به‌صرفه بودن آن است. در اطراف این هاستل برخلاف هاستل وادی العربیین ۴ رستوران فوق‌العاده و لوکس و همچنین ۴ جاذبه گردشگری شهر العربیین قرار گرفته است. فاصله این اقامتگاه از فرودگاه سیب نزدیک به ۸۰ کیلومتر بوده و امکان کرایه ماشین در این منطقه نیز وجود دارد.

هاستل باسیل

شاید به توان به این هاستل لقب لوکس‌ترین هاستل مسقط را داد. هزینه دو نفر در اتاق دوتخته برای هر شب از ۲۶ دلار شروع می‌شود و اتاق‌های لوکس و خاص برای مسافران نیز وجود دارد. فاصله این اقامتگاه از فرودگاه کمتر از ۱۰ کیلومتر بوده و در ۱ کیلومتری این هاستل بیش از ۳۰ رستوران وجود دارد.

هتل سیرابیس

اقامت در جزیره مصیره یکی از بهترین تجربه‌های هر مسافر خارجی در کشور عمان است. طبیعت بی‌نظیر این جزیره که در شرق عمان واقع شده است هر ساله گردشگران زیادی را به خود فرامی‌خواند. هاستل سیرابیس که در این منطقه واقع شده است با پارکینگ رایگان، رستوران، فضای بازی کودکان، فروشگاه اختصاصی، اینترنت پرسرعت رایگان و امکانات باربیکیو می‌تواند بهترین گزینه برای سفر تفریحی با دوستان و خانواده باشد.

خانه بیماه

خانه بیماه کاملاً شبیه آن چیزی است که ما در اقامتگاه‌های روستایی ایرانی شاهد آن هستیم. امکان کمپ در اطراف اقامتگاه، ترنسفر به فرودگاه، امکان به‌همراه‌داشتن حیوان خانگی و امکانات باربیکیو این خانه را در بین گردشگران خارجی بسیار محبوب کرده است. برای اقامت در این هاستل باید از طریق فرودگاه سیب به عمان وارد شوید. شما می‌توانید برای مشاوره و رزرو این هاستل با ما تماس بگیرید.

هتل‌آپارتمان ماهوت

هتل شماره یک منطقه الخلوف که در یکی از مناطق بکر سلطنت عمان واقع شده است هتل‌آپارتمان ماهوت است. فاصله این هتل‌آپارتمان تا نزدیک‌ترین فرودگاه که فرودگاه سیب است بیش از ۲۰۰ کیلومتر بوده؛ بنابراین پیشنهاد ما به شما کرایه خودرو در این منطقه است. این هتل‌آپارتمان گزینه خوبی  است برای افرادی که به دنبال سفر به‌قصد آرامش و استراحت هستند؛ چرا که دور بودن از فضای شهری به شما امکان یک سفر تجاری را نخواهد داد. اما امکانات مناسب این هتل آسایش شما را در سفر تضمین خواهد کرد.

هتل منظره سبز

بی‌شک بهترین ویژگی این هتل منطقه جغرافیایی و ویو این هتل است که به آن نام منظره سبز را داده است. کاربران زیادی از تمیز بودن هتل تعریف می‌کنند که این مورد برای افرادی که دقت بالایی در تمیزی دارند مزیت مهمی است. واقع‌شدن در منطقه سیق یعنی فاصله ۶۰ کیلومتری فرودگاه سیل و در نزدیکی بیش از ۱۲ رستوران، گزینه مناسبی برای خانواده‌ها و گروه‌های دوستانه‌ای است که به دنبال بازدید از عمان هستند.

استراحتگاه الغاقتین

در نهایت لیست رسیدیم به استراحتگاه الغاقتین که بهترین گزینه در منطقه حیما است. هرچند امکانات هاستل الغاقتین از امکانات ابتدایی برخوردار است و نسبت به دیگر گزینه‌های این لیست اقامتگاهی تفریحی و راحت نیست، اما برای افرادی که قصد عزیمت کاری به منطقه حیما را دارند بهترین گزینه است.

سخن نهایی

در این مقاله کوشیدیم با ارائه اطلاعات کامل در خصوص هاستل‌های عمان شما را در مسیر اجاره هاستل در عمان یاری کنیم. لازم به یادآوری است که هاستل‌های تحت قرارداد یا مالکیت هلدینگ  لیدینگ عمان در نقاط مختلف شهر مسقط آماده پذیرایی از شما عزیزان است. شما همراهان می‌توانید برای ثبت شرکت، انجام امور تجاری و بازرگانی با عمان، استخدام لیدر و مترجم یا گردشگری در عمان از خدمات مجموعه ما استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up