هتل‌های معروف شهر مسقط

بهترین هتل‌های مسقط

شهر مسقط مهم‌ترین شهر عمان می‌باشد، این شهر در طول سالیان اخیر شاهد افزایش توریست بوده است. هتل‌های مسقط نقش بزرگی را در تحول صنعت توریست عمان، به خصوص شهر مسقط را به خود اختصاص داده‌اند. شهر مسقط در هر سال، میلیون‌ها مسافر را پذیرا می‌باشد و هتل‌های مسقط هستند که اسکان این مسافران را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

معرفی هتل‌های مسقط

شهر مسقط دارای هتل‌های بسیار زیادی است، اما ما در این مطلب سعی داریم که بهترین هتل‌های این شهر را به شما معرفی کنیم.

هتل‌های مسقط، دارای بالاترین امتیازات از سوی گردشگران هستند، این امر به خوبی نشان می‌دهد که رقابت برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران و مشتریان به خوبی رعایت شده است.

1.هتل شانگری لا

هتل شانگری لا را می‌توان یکی از بهترین هتل‌های مسقط دانست، این هتل توسط یک شرکت گردشگری و هتل سازی بین‌المللی ساخته شده است.

امتیاز هتل

این هتل در وبسایت booking.com امتیاز 9.3 را دریافت کرده است و خدمات بسیار عالی به توریست‌ها ارائه می‌دهد.

موقعیت قرارگیری

هتل شانگری لا در شرق شهر مسقط قرار گرفته است و در بندر جیزا واقع شده است. بندر جیزا در یکی از زیباترین نقاط حاشیه شهر مسقط قرار دارد. این هتل تا خیابان مطرح، 18 کیلومتر فاصله دارد، خیابان مطرح را می‌توان یکی از مهم‌ترین خیابان‌های مسقط دانست.

معماری

این هتل بر اساس معماری عمانی ساخته شده است، این بافت بنا در کنار امکانات مدرن، جذابیت خاصی را به وجود آورده است. وجود درخت‌های نخل در محوطه این هتل نیز بر جذابیت این هتل می‌افزاید. باید بدانید که این هتل 180 اتاق دارد که در تمام روزها پاسخگوی گردشگران است. این اتاق‌ها با نقوش و معماری اصیل باستانی عمان تزئین شده‌اند که حالتی سلطنتی را به این اتاق‌ها داده است.

هتل شانگری لا را می‌توان یکی از بهترین هتل‌های مسقط برای ریلکس کردن دانست. این هتل در کنار آب‌های شفاف دریای عمان قرار گرفته است و وجود ساحل اختصاصی نیز برای گردشگران بسیار جذاب خواهد بود. این ساحل دارای بافت صخره‌ای و شنی می‌باشد که هر نوع سلیقه‌ای را راضی می‌کند. شما می‌توانید برای دریافت اسکان در هتل‌های مسقط، با لیدینگ عمان هراه شوید. چرا که این شرکت به دلیل آشنا بودن با هتل‌های مسقط، می‌تواند با توجه به زمان و بودجه شما، بهترین هتل را برای شما رزرو کند.

2.هتل جمیرا مسقط

هتل‌های مشهور مسقط

هتل جمیرا نیز از لوکس‌ترین هتل‌های مسقط محسوب می‌شود، این هتل در نزدیکی هتل شانگری لا واقع شده است.

امتیاز هتل

این هتل از سایت booking.com نمره 9.2 را دریافت کرده است و کیفیت بسیار بالایی را در میزبانی دارد.

موقعیت قرارگیری

این هتل تا مرکز شهر مسقط 30 کیلومتر فاصله دارد و در مکان ارام و زیبای بندر جیزا واقع شده است.

معماری

این هتل با قرارگیری کنار دریا، یک منطقه بسیار عالی را ساخته است و اتاق‌های این هتل دید بسیار عالی را به دریای عمان می‌سازد. وجود 300 اتاق برای گردشگران و مسافران نیز باعث می‌شود تا این هتل یکی از انتخاب‌های سطح بالا برای مسافران شمرده شود.

امکانات هتل جمیرا

 • ساحل اختصاصی
 • زمین تنیس
 • باشگاه بدنسازی
 • انواع رستوران و کافه
 • استخر رو باز و سر پوشیده

به طور کلی این هتل برای ریلکس کردن و گذراندن وقت در آرامش، یکی از بهترین هتل‌های مسقط شمرده می‌شود و هر ساله مسافران زیادی را پذیرا می‌شود.

3.هتل کاخ البوستان

هتل‌های معروف مسقط

این هتل در نزدیکی نقاط سیاسی مهم عمان قرار گرفته است و فاصله کمی را تا قصر العالم مسقط دارد.

امتیاز هتل

این هتل دارای امتیاز 9 می‌باشد و باعث شده است تا یکی از لوکس‌ترین هتل‌های مسقط شناخته شود.

موقعیت قرارگیری

این هتل در کنار کوه سنگی قنطاب واقع شده است و فاصله‌ای 30 کیومتری را تا مرکز شهر دارد. قصر العالم نیز در 7 کیلومتری این هتل قرار گرفته است. به طور کلی دسترسی این هتل به شهر بهتر است و فاصله کمتری را دارد.

معماری

هتل البوستان دارای فضای بسیار سبزی در اطراف ساختمان هتل است، این هتل دارای 250 اتاق است و فضای بسیار بزرگی را به خود اختصاص داده است. این هتل از چندین ساختمان بزرگ تشکیل شده است و دارای طراحی با فرهنگ عمانی است. داخل این ساختمان‌ها از بهترین متریال سنگ و چوب ساخته شده است که دارای رنگ‌های گرم و آرامش‌ بخش است. فضای داخل این هتل نیز بسیار سلطنتی ساخته شده است و با وجود چوب‌های بزرگ در سقف، نمای زیبایی را به این هتل بخشیده است و باعث شده تا یکی از مجلل‌ترین هتل‌های مسقط شمرده شود.

امکانات هتل البوستان

امکانات این هتل بسیار زیاد می‌باشد و دارای چندین خصوصیت است.

 • استخر

این هتل دارای چهار استخر می‌باشد که به صورت رو باز و سر پوشیده می‌باشد. وجود سونا و استخر کودکان نیز برای توریست‌ها دارای جذابیت است.

 • زمین تنیس

این هتل دارای 3 زمین تنیس نیز می‌باشد که برای گذراندن وقت این هتل را به یکی از بهترین ‌هتل‌های مسقط تبدیل کرده است.

 • ساحل اختصاصی

همچنین این هتل دارای ساحل اختصاصی بسیار طولانی است که با فضای سبز احاطه شده است. تفریحات دریایی در این هتل بسیار مناسب است و دارای ویژگی‌های یک ساحل خوب برای تفریح است.

 • اتاق‌های اختصاصی

این هتل دارای 17 اتاق اختصاصی در کنار دریا می‌باشد که در لوکس‌ترین حالت ممکن ساخته شده است.

 • اسکله خصوصی

این هتل دارای اسکله خصوصی نیز می‌باشد که باعث می‌شود توریست‌ها به راحتی ماهیگیری و گشت ساحلی را با قایق انجام دهند.

4.هتل کمپینسکی

هتل‌های معرروف مسقط

هتل کمپینسکی یکی از لوکس‌ترین هتل‌های عمان به شمار می‌رود و هر ساله پذیرای گردشگران زیادی از سرتاسر جهان است.

امتیاز هتل

این هتل امتیاز 9 را دارا است و رضایت اقامت در این هتل برای تمامی بازدیدکنندگان به حد بالایی است.

موقعیت قرار گیری

این هتل در نزدیکی مرکز شهر مسقط قرار دارد و در خیابان الموج واقع شده است و فاصله بسیار کمی را تا مراکز مهم و توریستی شهر مسقط دارد. فواصل این هتل تا مراکز مهم به شرح زیر است.

مسجد سلطان قابوس

این هتل تا مسجد سلطان قابوس 17 کیلومتر فاصله دارد.

قصر العالم

قصر العالم در 40 کیلومتری این هتل واقع شده است.

خانه اپرا مسقط

این خانه فرهنگی در 27 کیلومتری هتل کمپینسکی واقع شده است و دسترسی عالی را ایجاد کرده است.

موزه ملی مسقط

این موزه نیز در نزدیکی قصر العالم قرار گرفته است و فاصله‌ای 40 کیلومتری را با این هتل دارد.

فرودگاه

این هتل فاصله‌ای بسیار کم را با فرودگاه دارد و در 10 کیلومتری این هتل قرار گرفته است.

معماری هتل کمپینسکی

این هتل دارای یک استخر بزرگ جلوی ساختمان‌های هتل است که با درخت‌های نخل احاطه شده است. طراحی و فرهنگ عمانی در این معماری چشم نوازی می‌کند. 310 اتاق در این هتل وجود دارد که ظرفیت بسیار بالایی را در پذیرش گردشگران دارد.

هتل‌های عمان

امکانات

 • سالن بدنسازی
 • سالن بولینگ
 • استخر
 • پلاژ و ساحل اختصاصی

هتل فریزر سوئیت

هتل فریزر نیز از بزرگ‌ترین هتل‌های مسقط است که دارای اتاق‌های لوکس و راحت است. هتل فریزر دارای اتاق‌های زیادی است که دور تا دور ساختمان این هتل را احاطه کرده‌اند.

 • امتیاز هتل

این هتل از BOOKING.COM امتیاز 8.6 را دریافت کرده است.

 • موقعیت قرارگیری

این هتل در نزدیکی خیابان 23 جولای قرار گرفته است که دسترسی به تمام مکان‌های مسقط را برای شما فراهم می‌کند. از همین لحاظ این هتل برای سفرهای تجاری و توریستی بسیار مناسب شمرده می‌شود. باید بدانید که این هتل در جنوب مسقط قرار دارد و در کنار دریا نیست. این هتل در مرکز تجاری شهر قرار دارد و دسترسی آسان به مکان‌های دیدنی مشهوری مانند کاخ سلطان، سوق موترا، و خانه اپرای سلطنتی و مسجد سلطان قابوس را به وجود می‌آورد.

امکانات هتل فریزر مسقط

این هتل دارای رستوران یونانی است که اصیل‌ترین غذاهای یونان را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. همچنین در این هتل کافه قلیان عمانی نیز وجود دارد.

هتل فریزر سوئیت مسقط

هتل فریزر دارای امکانات خدماتی زیر نیز می‌باشد.

 • استخر روی بام
 • مرکز تناسب اندام
 • رستوران

ویژگی‌ ساختمان هتل

نمای این هتل ترکیبی از سنگ و شیشه است که نمای جالبی را از شهر مسقط نشان می‌دهد. نورپردازی‌های این ساختمان نیز نمای بسیار زیبایی را در شب به وجود می‌آورد.

نمای داخلی هتل فریزر

120 آپارتمان در این هتل وجود دارد که هر کدام دارای اتاق‌های متعددی است. تمامی آپارتمان‌ها مجهز به آشپزخانه و سیستم‌های صوتی و مبلمان هستند.

هتل رادیسون بلو مسقط

این هتل  ۴ ستاره است و در وسط منطقه تجاری مسقط واقع شده است. این هتل تا فاصله زیادی را ندارد و به راحتی می‌توان به دریا رقت. همچنین این هتل فاصله خوبی را به بقیه جاهای دیدنی عمان دارد و یک هتل عالی برای گذارندن وقت در مسقط است.

این هتل 202 اتاق و سوئیت دارد که همه آنها به زیبایی دکور شده و دارای امکانات رفاهی مدرن از جمله تلویزیون و وای فای رایگان هستند. این هتل همچنین دارای تعدادی رستوران یک استخر روباز، یک مرکز تناسب اندام و یک مرکز آبگرم است.

بار این هتل نیز بسیار معروف است و طرفداران زیادی را در بین توریست‌ها و مردم محلی دارد.

Radisson Blu Hotel Muscat یک انتخاب عالی برای کسانی است که سفر تجاری یا تفریحی به شهر مسقط دارند. این هتل به ذلیل داشتن امکانات رفاهی عالی، یه یکی از بهترین هتل‌های شهر مسقط تبدیل شده است.

هتل رادیسون بلو

امتیاز هتل

این هتل امتیاز 8.5 را از سایت BOOKING دریافت کرده است و از بهترین هتل‌های  شهر مسقط شناخته می‌شود.

هتل inter continental مسقط

هتل بین قاره‌ای یا inter continental یک هتل لوکس 5 ستاره است و در ساحل شهر مسقط واقع شده است. خیابان قرم با این هتل جلوه‌ای ویژه را به خود گرفته است.

این هتل دارای 400 اتاق و سوئیت است که دارای یک نمای عالی از دریای عمان است.

امکانات رستوران

این هتل دارای چندین رستوران است که در فضاهای باز و بسته انواعی از غذا را برای شما سرو می‌کند. این رستوران‌ها غذاهای کشورهای زیر را سرو می‌کنند.

 • رستوران ایتالیایی
 • رستوران ژاپنی
 • رستوران لبنانی

همچنین این هتل دارای استخر و سونا است، که در کنار ین امکانات باشگاه ورزشی نیز، اقامتی عالی را برای مسافران به وجود می‌آورد. در کنار این امکانات شما می‌توانید برای یک تفریح آسان‌تر، از خدمات نگهداری کودکان نیز بهره ببرید.

دسترسی این هتل به مکان‌های مهم نظیر مسجد سلطان قابوس و خانه اپرا نیز بسیار عالی است و می‌توان این هتل را برای تفریحات درون مسقط عالی دانست.

این هتل از سایت booking.com امتیاز 8.7 را دریافت کرده است.

هتل ارزان در عمان

بسیاری از مسافران عمان قصد اقامت طولانی‌مدت در عمان را دارند و به همین منظور به دنبال هتل ارزان در عمان هستند. خوشبختانه امکانات رفاهی و گردشگری مناسبی در عمان برای مسافران در نظر گرفته شده و حتی هتل‌های ارزان نیز در این کشور دارای امکانات مناسب برای یک اقامت طولانی‌مدت هستند. هتل چدی مسقط، هتل مسقط، هتل ایبیس مسقط از مهم‌ترین و معروف‌ترین‌های هتل ارزان در مسقط هستند. شما همچنین امکان اقامت در پانسیون و هاستل را خواهید داشت. ضروری است بدانید که لیدینگ عمان علاوه بر انواع خدمات حقوقی نظیر ثبت شرکت و مشاوره سرمایه‌گذاری در عمان، در مسیر اخذ بلیط سفر و رزرو هتل و پانسیون و هاستل نیز همراه شما خواهد بود. ما در صفحه مرتبط با خدمات گردشگری، بلیط و پانسیون به معرفی کامل این خدمت پرداخته‌ایم.

نتیجه‌گیری

هتل‌های زیادی در شهر مسقط وجود دارد، اما شما باید بسته به نوع سفرتان هتل را انتخاب کنید. در سفرهای کاری و توریستی می‌توانید در مدت زمان اقامت‌تان در شهر مسقط، از پانسیون‌های لیدینگ عمان بهره ببرید، چرا که این پانسیون‌ها قیمت‌های اقتصادی را به نسبت هتل‌ها دارند و دسترسی عالی را به تمام مراکز مهم عمان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up